check in
Van harte welkom op het landelijke tienerkamp van de EBGN.
Deze 3 dagen is georganiseerd voor tieners vanaf 12 tot 17 jaar en allen die zich met jongeren willen verdiepen in het geloof.
Een unieke gelegenheid waarbij EBG en niet EBG tieners vanuit de verschillende gemeenten elkaar kunnen leren kennen, zich samen kunnen verdiepen in hun geloofsleven.
Het thema voor dit weekend is
"What’s God Identity?"
Tijdens dit weekend zullen wij een wandeling maken door ons geloofsleven, onderzoeken en bespreken wat ”Zijn identiteit” is.
Dit weekend leggen wij in de handen van de Heer, dat Hij ons Zijn identiteit kenbaar maakt!
Het Team
Meesters/Broeders
Rudiño Haime, Eric Woerdings en Ismaël Heije.
Juffen/Zusters:
Melissa Sniphout, Stephanie Pinas, Deborah de Graav, Samany Boldewijn, Raziya Linger, Latonya Lo-Kioeng-shioe, Deborah Moor en Shinelva Kléberg
Programma
Tijd | Activiteit | Opmerking |
14:00 uur |
Ontvangst tieners ijsbreker |
Onder leiding van Raziya en Latonya |
15:15 uur | Kamer indeling | |
16:00 – 17:00 uur | Kennismaking en kampregels- corvee groepen per kamers | Onder leiding van Rudino en Melissa |
17:00 uur | Vrije tijd | |
17:30 uur | Corvee | |
18:00 uur | Avond eten + afruimen | |
19:00 uur | Lancering thema en groepjes | Gastspreker: Valerie Linger |
19:55 uur | Verzamelen | Nationale doden herdenking 2016 |
20:00 uur | 2 min stil | |
20:02 uur | Bezinning | |
20:15 – 20:45 uur | Spelletjes | Onder leiding van Debora en Ismaël |
21:00 | Kampvuur | Onder leiding van Stephanie en Eric |
22:00 | Vrije tijd | |
23:00 | Naar de kamers | |
23:30 | Stilte |
Tijd | Activiteit | Opmerking |
07:45 uur | Corvee |
|
08:00 – 08:25 uur
|
Energizer | Onder leiding van Stephanie en Samany |
08:30 uur | Opening + gebed + ontbijt en afruimen | |
09:15 uur | Thema: Atelier van de toekomst | Onder leiding van Latonya |
10:30 uur | Vertrek naar activiteit | |
11:15 – 13:15 uur | Activiteit | |
13:30 uur | Vertrek vanuit activiteit | |
14:15 uur | Brunchen | |
15:15 uur | Rust moment | |
15:30 – 17:30 uur | Speurtocht | Onder leiding van Eric en Shinelva |
17:30 uur | Tafel dekken/ vrij tijd | |
18:00 uur | Avond eten + afruimen | |
19:00 uur | Kampvuur | Onder leiding van Eric en Rudino |
20:00 uur | Voorbereiding disco | |
21:00 uur |
Disco avond eetzaal |
Onder leiding van Raziya en Melissa |
23:00 uur | Naar de kamers | |
23:30 uur | Stilte |
Tijd | Activiteit | Opmerking |
08:15 uur | Corvee | |
08:30 uur | Opening + gebed + ontbijt en afruimen | |
09:15 uur | Evaluatie | Onder leiding van Deborah, Stephanie en Latonya |
10:30 – 11:30 uur | Sport en spel | Onder leiding van Rudino, Ismaël en Samany |
11:30 – 11:45 uur | Afsluiting | Onder leiding van Deborah en Shinelva |
12:00 uur | Lunchpakket uitdelen | |
12:30 |
Afscheid Einde kamp |